16 Ekim 2010

Kardashianların Bişeyleri
Kardashian ailesini biliyorsunuzdur herhalde.Porno skandallarıyla ve devasa poposuyla ünlü Kim Kardashian,adının aslında "C" ile başlaması gerekiğini düşündüğüm ayı gibi bir diğer kardeş olan Khloe Kardashian, ne halt ettiklerini bilmediğim bir kaç kardeş daha,bir anne ve bir üvey babadan oluşan bir aile.
Türkiye'de Digitürk Show Plus veya E! Entertainment kanallarında "Keeping up With The Kardashians" reality showunda izleyebileceğiniz gibi hayatlarını bir güzel kameralar önünde yaşıyorlar veya "fake"liyorlar.
Neyse konu bu değil,bugün Kim'in W dergisi için verdiği çıplak pozları gördüm.
Amerikalıların bayanlar için kullandığı "curvy" ve "voluptious" kelimelerinin tam anlamını gördüğümü söyleyebilirim bu pozlarda.Türklerde ise konuyla ilgili "G.te bak çay demle." diye bir laf var ama %100 türk olan bir erkeğin bu pozlara baktıktan sonra "Kahvehane açılır onla." yorumunu yaptığına şahit oldum,resimlere bakarak kararınızı siz verebilirsiniz =)

13 Ekim 2010

Afush'a Malum Olur

"Ölü Balalar Görirem"-6.His Azerice Dublaj*.(AzTV)
*Based on a true story=)
-------

Birkaç gündür değişik bir durum içerisindeyim.Biraz komik aslında,kendimi uydu anteni gibi hissetmeme neden oluyor,anlatayım.
Derslerimin insan üstü yoğunluğundan mıdır nedir bilemem ama sanırım bir sebepten algılarım açıldı,6.hissim coştu.Dünyanın öbür ucundaki sevdiklerim,sevenlerim beni düşündüklerinde bariz bir biçimde bunu hissediyor,farkediyorum.Tabii bunlar daha çok özlem bazlı düşünceler oluyor.